• Локація вул. Б. Хмельницького, 46, м. Київ, 01030, Україна
  • Номер телефону +38 (044) 234 3552;

Запрошуємо взяти участь у роботі круглого столу: «Протидія фейкам в Україні як складова інформаційної безпеки держави»ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо взяти участь у роботі круглого столу: «Протидія фейкам в Україні як складова інформаційної безпеки держави», який відбудеться 20 травня 2021 р. з 10:00 до 13:00. Захід організовують Український науково-дослідний інститут спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України (ІСТЕ СБУ) та Укртелерадіопресінститут за підтримки Держкомтелерадіо.

У круглому столі планується участь представників Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, Міністерства культури та інформаційної політики, Директорату з питань інформполітики ОПУ, СБУ, Апарату РНБО, Центру протидії дезінформації, Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Планується обговорення наступних питань:

– реагування на фейки, які створюються РФ (на прикладах загострення ситуації на сході України у квітні 2021 р.);

– комунікація органів влади з питань протидії фейкам;

– збільшення каналів донесення достовірної інформації;- інформаційна робота з ключовими аудиторіями тощо.

Захід відбудеться у форматі живого спілкування, але передбачено також он-лайн участь на платформі ZOOM (посилання на вхід до конференції ZOOM буде надано додатково всім, хто до 19 травня 2021 заповнить анкету учасника за посиланням https://forms.gle/toVJENFdfzSTJf1C7

Користуючись нагодою, засвідчуємо Вам глибоку повагу та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.З повагою :Укртелерадіопресінститут та Український науково-дослідний інститут спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України (ІСТЕ СБУ).

Підписуйтесь на нас!