• Локація вул. Б. Хмельницького, 46, м. Київ, 01030, Україна
  • Номер телефону +38 (044) 234 3552;

Курс: “Звукорежисер”

Курс ведуть найдосвідченіші викладачі, справжні класики українського кіно і телебачення:

Лев Васильович Рязанцев. Заслужений працівник культури України, професор, доцент, автор фахового навчального посібника. Оформив більш ніж 50 художніх фільмів, серед яких відомий телесеріал “Роксолана”, мультфільми про “Парасольку” та ще багато документальних, художніх та анімаційних фільмів.

Андрій Павлович Мокрицький. Лауреат Державної премії ім. Т. Г. Шевченка. Його записи “Концерту для скрипки з оркестром” Ернста Блоха та творів Бенджаміна Ліза у виконанні Елмара Олівейри у 2009 році були представлені на премію Греммі.

Дисципліни, що вивчаються: звукорежисура, звукозорова образність, сучасні технології звукозапису, монтажу та обробки звуку; застосування форматів та комп’ютерних програм; організація процесу виробництва та конструктивні елементи звукового тракту; музична драматургія, функції музики і шумів; звукорежисерські концепції оформлення та зведення  фонокомпозиції; питання авторських та суміжних прав на фонограму; користування пошуковими системами контенту за ліцензіями європейського зразка.

Навчання:

Навчання: лютий – березень 2022 року (термін навчання – 1 міс.)

Загальна вартість навчання – 3850 грн./ курс

Детальнішу інформацію про умови навчання дивіться тут

Зареєструватися на курс: «Звукорежисер» ви можете тут:

Випускники отримують сертифікат державного зразка.

Підписуйтесь на нас!