• Локація вул. Б. Хмельницького, 46, м. Київ, 01054, Україна
  • Номер телефону +38 (044) 234 4186

Євроатлантична співпраця

Реалізація “Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки”, затвердженої Указом Президента України від 21 лютого 2017 року № 43, є одним з пріоритетних напрямів діяльності України на найближчий період.

Операції з врегулювання кризових ситуацій та підтримання миру, розв’язання регіональних проблем, контроль над озброєннями та дотримання режиму нерозповсюдження зброї масового знищення, боротьба з  тероризмом, питання оборони – планування, формування бюджету, розроблення політики та стратегії, планування дій на випадок надзвичайних ситуацій цивільного характеру та забезпечення готовності до реагування на природні лиха та катастрофи, співпраця у галузі озброєнь, ядерна безпека, координація управління повітряним рухом цивільними та військовими органами, наукова співпраця, реалізація Національного плану дій з виконання Резолюції Ради безпеки ООН №1325 “Жінки, мир та безпека”,  боротьба проти домашнього насилля та  торгівлі людьми, — це далеко не повний перелік тем, які охоплює співпраця з Альянсом.

Висококваліфіковані фахівці Українського інституту підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси викладають слухачам  за ексклюзивною програмою кожну з цих тем, а також надають нові профільні знання представникам центральних та місцевих ЗМІ за тематикою співпраці України з державами-членами Вашингтонського договору.

Інститут активував діяльність за програмою навчання з євроатлантичної інтеграції. Під час семінарів, круглих столів, тренінгів для представників ЗМІ журналісти здобувають  знання з найактуальніших питань інтеграції, а також рекомендації щодо їхнього висвітлення.

Крім того, забезпечуємо методичними рекомендаціями та ключовими роз’яснювальними тезами щодо політики Альянсу і переваг співпраці з ним для громадян України.

Україна, визначаючи як мету вступ до НАТО, вживає  комплекс заходів для отримання Плану дій щодо членства, невпинно наближаючись до безпекових стандартів Альянсу, відтак, зміцнює свою обороноздатність, нарощуючи політичний, цивільний та військовий потенціал для стримування ворога. Цю діяльність у забезпеченні обороноздатності України важко переоцінити.

Підписуйтесь на нас!