• Локація вул. Б. Хмельницького, 46, м. Київ, 01054, Україна
  • Номер телефону +38 (044) 234 4186

Курс: Основи гендерної теорії для ЗМІ

Кураторка курсу – Марія Дмитрієва

Цільова аудиторія:

Працівниці та працівники ЗМІ, державних, муніципальних та неурядових організацій, громадських організацій, що в рамках своєї діяльності реалізують державні, муніципальні та грантові програми з євроінтеграції, співпраці з НАТО та гендерної політики, мають враховувати засади гендерної політики і для цього потребують розуміння основ гендерної теорії.

Короткий опис:

Все частіше працівники та працівниці державних та муніципальних організацій постають перед питанням врахування вимог гендерної рівності в реалізації державних та муніципальних програм і конкретно програм на реалізацію державних зобов’язань у сфері гендерної рівності, європейської інтеграції та співпраці з НАТО. Для громадських організацій, які працюють в інших сферах, все частіше постає необхідність прописувати власну гендерну політику в рамках подання грантових заявок, оскільки все більше донорів висувають це як обов’язкову умову.

Знання про гендер, гендерну теорію, гендерну політику та навички гендерної чутливості в такому випадку просто необхідні! Проте де ці знання взяти і чи будуть вони дійсно якісні? На щастя, Марія Дмитрієва, яка читатиме цей курс, є громадською діячкою з тривалим досвідом у сфері гендерної рівності та професійною тренеркою з цієї тематики. Вона вивчала гендерну проблематику на кількох літніх школах (Форос 2000, Київ 2000), в магістратурі з гендерних досліджень у Європейському гуманітарному університеті (Вільнюс, Литва), а також під час навчання в США як стипендіатка Програми імені Фулбрайта (Університет штату Каліфорнія, Нортридж), співпрацювала як незалежна гендерна експертка з багатьма громадськими організаціями, мережами та громадськими радами. Крім того, вона розкаже та продемонструє на конкретних прикладах, як ці знання застосовні до нашого щоденного життя і до фахової діяльності.

Програма курсу:

Вступ у гендерну теорію
Гендерна проблематика у філософії
Гендерна проблематика у політології
Гендерна проблематика в історії
Гендерна проблематика у релігієзнавстві
Гендерна проблематика в економіці
Гендерна проблематика у демографії
Гендерна проблематика у соціології
Гендерна проблематика у психології
Гендерна проблематика у мистецтвознавстві
Гендерна проблематика у мовознавстві
Гендерна проблематика у медицині
Гендерна проблематика в літературознавстві

Після закінчення навчання кожна слухачка і слухач пройдуть атестацію знань та за її результатами отримають сертифікат державного зразка про прослуханий курс.

Вартість навчання: 4110 грн./курс (термін навчання – 2,5 місяці)

*Працівники прес-служб ЦОВВ мають можливість підвищити кваліфікацію з питань, що стосуються основ гендерної теорії на безоплатній основі.

Контакти для реєстрації:

тел. (044) 234 35 52; e-mail: secretar@utrpi.org.ua

Підписуйтесь на нас!