• Локація вул. Б. Хмельницького, 46, м. Київ, 01054, Україна
  • Номер телефону +38 (044) 234 4186

Європейська інтеграція

 

Державна політика України спрямована на реалізацію заходів з ефективного виконання “Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018—2021 роки”, схваленої Урядом. Гармонізація українського законодавства з європейським,  запровадження і дотримання відповідних високих стандартів у всіх сферах життя, подолання корупції, модернізація економіки — ці та багато інших кроків, здійснюваних Україною на шляху до ЄС,  мають на меті сформувати свідому підтримку суспільством євроінтеграційних процесів. А, відтак, комунікаційні інструменти, якими володіють ЗМІ, мають працювати ефективно задля досягнення благородної мети — зближення з ЄС.

Український інститут підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси надає нові профільні знання з євроінтеграції, що є  для України всеохопним  процесом модернізації. Семінари, тренінги з тематики євроінтеграції проводилися ще з 2005 року. Нового імпульсу в організації  навчання  з цієї тематики було надано наприкінці 2017 року. До співпраці з даної тематики долучилися фахівці, котрі  мають інформацію з перших вуст, а подеколи й самі стають ньюсмейкерами. Тож, учасники семінарів  та тренінгів мали  змогу  набути ексклюзивних знань.

Цьогоріч  навчальними планами  Укртелерадіопресінституту  передбачено низку ексклюзивних заходів не лише в Києві, а й у регіонах. Слухачі зможуть отримати методичні рекомендації, напрацьовані висококваліфікованими спеціалістами нашого закладу післядипломної освіти, виробити і сформулювати в ході навчання ключові меседжі, важливі для українського суспільства.

Інформування громадськості про поточну ситуацію щодо інтеграції України в Європу є запорукою усвідомлення співвітчизниками пріоритетності розвитку національної свідомості в розрізі європейських норм та принципів.

Підписуйтесь на нас!