• Локація вул. Б. Хмельницького, 46, м. Київ, 01030, Україна
  • Номер телефону +38 (044) 234 3552;

Курс: “Журналіст, ведучий телерадіопрограм”

Кураторка курсу Наталія ДНІПРЕНКО

кандидат наук з державного управліннявикладач вищої категорії, завідувач відділення телерадіожурналістики та дикторської майстерності Укртелерадіопресінституту

За 6 тижнів слухачі ознайомляться з теоретичним курсом з питань інформаційної телерадіожурналістики, професійних та етичних журналістських стандартів.

Практична частина майстерні включатиме в себе заняття з культури мови, дикторської та репортерської майстерності. Викладачі майстерні – науковці провідних столичних університетів, журналісти-практики.

Фахівці медійної справи навчатимуть вас швидко реагувати на нову інформацію в ефірі, направляти розмову в потрібне русло, професійним методам та прийомам вирішення планових та непередбачених ситуацій.
Після завершення програми курсу слухачі отримують сертифікат державного зразка.

Анатолій Семенович Васянович, телеведучий, заслужений журналіст України

Майстер розділу курсу – “техніка усного мовлення”

Для роботи у кадрі треба мати хорошу дикцію, голос, правильну літературну вимову; вас мають чути і розуміти глядачі та слухачі.

Викладачі інституту допоможуть опанувати практичні навички та прийоми з техніки та культури мови, усунути дикційні вади, зміцнити і розвинути голос, оволодіти розмовним диханням, правилами літературної вимови.

Навчання: березень – квітень 2023 року (тривалість навчання – 6 тижнів).

Ціна – 5300 грн./курс (термін навчання – 6 тижнів)

Зареєструватися на курс: «Журналіст, диктор телерадіопрограм» ви можете тут: 

Підписуйтесь на нас!