• Локація вул. Б. Хмельницького, 46, м. Київ, 01030, Україна
  • Номер телефону +38 (044) 234 3552;

Запрошуємо на семінар: Особливості висвітлення теми сексуального насильства загалом і сексуального насильства в умовах війни23 червня 2022 року Укртелерадіопресінститут проводить навчальний онлайн-семінар для редакторів та творчих працівників місцевих засобів масової інформації на тему «Особливості висвітлення теми сексуального насильства загалом і сексуального насильства в умовах війни».

Сьогодні в українській пресі історії про сексуальне насильство рідко подаються з повагою до жертв і часто вдаються до сенсаціалізації та жертвошельмування в різних формах. Відсутність знань про те, як висвітлювати такі теми, стає особливо актуальною в умовах повномасштабного вторгнення і значної кількості випадків сексуального насильства.

Учасникам семінару будуть запропоновані наступні теми: вибір підходу до проблематики, методи пошуку осіб для інтерв’ювання, шляхи подачі інформації, елементи для висвітлення в рамках матеріалу про сексуальне насильство в умовах війни.

Медіа-тренер – Марія Дмитрієва, національна експертка з гендерних питань.

Семінар відбудеться з використанням програми ZOOM.

Початок семінару об 11.00 завершення о 13.00.

Для того, щоб подати заявку до участі необхідно заповнити форму реєстрації за посиланням:https://forms.gle/9oAAiKitKfzMcEuLA

Посилання для входу в ZOOM-конференцію учасники отримають на електронну адресу зазначену у формі реєстрації.

Підписуйтесь на нас!