• Локація вул. Б. Хмельницького, 46, м. Київ, 01030, Україна
  • Номер телефону (044) 234 3552

ЗАПРОШУЄМО НА БЕЗКОШТОВНИЙ ОНЛАЙН СЕМІНАР “ЗАРОБІТКИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ, РІВНІСТЬ ОПЛАТИ ПРАЦІ”До уваги журналістів, редакторів (директорів) регіональних друкованих ЗМІ!

Укртелерадіопресінститут  запрошує всіх охочих узяти участь у безкоштовній ZOOM-конференції  в п’ятницю, 25 вересня 2020 року. Початок об 11 годині.

 Теми семінару-тренінгу :

11.00 Монетизація присутності у соціальних мережах.

ДЕНИС ЗАМРІЙ, медіа-тренер;

12.00 Рівна оплата праці і рівна оплата за працю однакової цінності.

МАРІЯ ДМИТРІЄВА, національна експертка з гендерних питань.

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, зареєструйтеся, будь ласка, за наступним посиланням: https://forms.gle/DDhYju4YVdz5ThXh9

За 30-40 хвилин до початку конференції, всім, хто зареєструвався, ми скинемо посилання на вхід у конференцію.

Її учасники матимуть змогу отримати знання і практичні консультації щодо діяльності в соціальних мережах, щоб розширити читацьку аудиторію. Як саме  актуалізувати тематику і залучити в неї читача? Як створити необхідні умови для заробітку? Відповіді на ці актуальні запитання , які ви отримаєте в ході тренінгу, допоможуть виданню стати на шлях здобуття справжньої незалежності реформованого ЗМІ. А це означає, що ви матимете можливість дотримуватися  найвищих стандартів свободи слова, захисту права людини і громадянина на достовірну інформацію.

Гендерна рівність оплати праці жінок і чоловіків  є одним з індикаторів дотримання прав людини, складовою Резолюції РБ ООН 1325 «Жінки,мир, безпека», відповідного Національного плану дій з виконання вказаної Резолюції до 2020 року, а також наступних планів. Отже, тема актуальна, вона важлива для читачів, викликатиме дискусію і працюватиме на ЗМІ.

Загалом наші семінари, і анонсований не виняток, спрямовані на допомогу медіа стати провідником формування в гуманітарній, невійськовій сфері стандартів НАТО, що є уособленням  дотримання безпекових стандартів.

Співпрацюймо разом!

Підписуйтесь на нас!