• Локація вул. Б. Хмельницького, 46, м. Київ, 01030, Україна
  • Номер телефону (044) 234 3552

Урочистий захід з нагоди святкування 70-річчя НАТОЗ нагоди святкування 70-річчя НАТО Центр інформації та документації НАТО в Україні (у партнерстві з НУО) організував урочистий захід, який відбувся 21 травня з 12:00 до 14:00 біля будівлі Українського дому на Європейській площі.

У програмі заходу, який ініцюювали громадські  організації, були виступи представників штаб-квартири і контактних посольств НАТО, якими в цьому році стали посольства Великої Британії і Канади: відкриття квіткових композицій, нагородження партнерів, арт-презентація та концерт.

На Європейській площі, зібралися представники Північноатлантичного Альянсу, громадські діячі та кияни, щоб відсвяткувати 70-річчя створення НАТО. Хоча міжнародна міжурядова організація була зареєстрована ще 4 квітня, урочистості з нагоди відзначення «круглої» дати тривають.

 

Зокрема, у столиці з нагоди річниці Альянсу на Європейській площі облаштували клумби з надписом й символікою НАТО.

Були нагороджені кілька представників наукових та громадських організацій. Серед них представник Укртелерадіопресінституту Кокошинський Олег Аркадійович.

На урочистості завітали заступник генерального секретаря НАТО з політичних питань і політики безпеки посол Алехандр Альваргонсалес, директорка Центру інформації та документації  НАТО в Україні Барбора Маронкова, голова представництва НАТО в Україні Александер Вінніков, віце – прем’єр – міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, а також Надзвичайний і  Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук та Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф.

Підписуйтесь на нас!