• Локація вул. Б. Хмельницького, 46, м. Київ, 01030, Україна
  • Номер телефону (044) 234 3552

Укртелерадіопресінститут провів низку майстер-класів у Запоріжжі22 та 23 лютого спеціалісти Укртелерадіопресінституту за підтримки Офісу проектів ОБСЄ  та ЗО НСЖУ провели низку майстер-класів для керівників районних видань Запорізької області та співробітників КП “Муніціпальна Телевізійна Мережа” (Телеканал “Z”).

Медіа-експерт, юрист Інституту Масової Інформації Алі Сафаров провів майстер-клас на тему «Актуальні питання юридичної, господарської діяльності місцевих друкованих ЗМІ, які змінили форму власності». Він розповів яка система оподаткування редакції краща, як не потрапити на гачок податкової і уникати штрафів після перевірок, як укладати договори з найманими працівниками і журналістами, зокрема. Не менш корисними були поради як примусити «Укрпошту» повернути кошти за передплату, та як укладати із колишніми співзасновниками договори на висвітлення в газеті їхньої діяльності.

Медіа-тренер у галузі соціальних комунікацій, заступник директора Укртелерадіопресінституту Денис Замрій провів майстер-клас на тему «Маркетинг соціальних мереж, smm-журналістика та безпека соціальних мереж». Він розказав, як залишитися на плаву на інформаційному просторі регіону, як розвивати газету і заробляти гроші в інтернеті.

 

Підписуйтесь на нас!