• Локація вул. Б. Хмельницького, 46, м. Київ, 01030, Україна
  • Номер телефону +38 (044) 234 3552;

Розпочався навчальний курс «Медіаграмотність: як не стати заручником російських інформаційних кампаній в умовах війни»07 вересня 2022 року Укртелерадіопресінститут розпочав навчальний курс «Медіаграмотність: як не стати заручником російських інформаційних кампаній в умовах війни».  

Учасники курсу – працівники засобів масової інформації, представники апарату Головнокомандувача Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства оборони України, Державного комітету телебачення і радіомовлення України, Книжкової палати України імені Івана Федорова, а також інші фахівці прес-служб, відділів та управлінь зв’язків з громадськістю центральних органів виконавчої влади.

Навчальний  курс розпочав Денис Замрій – завідувач  відділення сучасних інформаційних технологій та медіаграмотності у сфері ЗМІ Укртелерадіопресінституту.

У першій частині курсу слухачі ознайомилися з наступними темами:

 – сучасна інформованість суспільства (розвиток інформації і пропаганди в історичному аспекті; система Маршалла Маклуена; сучасна інформованість суспільства);

– засоби роботи пропаганди (як працює сучасна пропаганда; пастки сучасної пропаганди);

– створення логічних ланцюжків подій (що таке новини і що таке події; як створити ланцюжок подій; практичний модуль – створюємо ланцюжок подій).

Підписуйтесь на нас!