• Локація вул. Б. Хмельницького, 46, м. Київ, 01030, Україна
  • Номер телефону +38 (044) 234 3552;

Роль громадських організацій у протидії екологічному, аерокосмічному і кібертероризмуДержавний комітет телебачення і радіомовлення України, Укртелерадіопресінститут, МГО «Міжнародна антитерористична єдність», ГО «Соціальна Справедливість «Совість», Національний авіаційний університет, група IT компаній «Адамант» та ГО «Центр розвитку «Медіафорум» готуються до проведення  Міжнародної науково-практичної конференції «Глобальні виклики європейській безпеці. Роль громадських організацій у протидії екологічному, аерокосмічному і кібертероризму». Захід заплановано до проведення 5 жовтня 2018 р. у м. Києві.

Мета Конференції – обговорення терористичних загроз європейській безпеці та інформування міжнародних інституцій й урядів країн про методи системної протидії їх проявам.

На Конференцію запрошені: керівники Ради Європи, народні депутати України, представники Кабінету Міністрів України, закордонні і вітчизняні вчені та експерти, громадські діячі.

В межах підготовки до зазначеного заходу 28 червні 2018 року Президент  МГО «Міжнародна антитерористична єдність» Олександр Дічек відвідав Страcбург, де виступив на засіданні Комітету з демократії, соціальної єдності та глобальних викликів і Трансінверсійній групі із соціальної та територіальної єдності, де запросив присутніх долучитися до проведення Конференції в Києві. Виступ Олександра  Івановича викликав неабиякий резонанс серед слухачів.

Підписуйтесь на нас!