• Локація вул. Б. Хмельницького, 46, м. Київ, 01030, Україна
  • Номер телефону (044) 234 3552

Підсумки семінару «Співробітництво Україна – НАТО. Регіональний вимір» у ЧерниговіЗакінчився одноденний семінар «Співробітництво Україна – НАТО. Регіональний вимір» у Чернигові.

На семінарі виступили БАРБОРА МАРОНКОВА, Директор Центру інформації та документації НАТО в Україні, БОГДАН ЧЕРВАК, Перший заступник Голови Державного комітету  телебачення і радіомовлення, ЯРОСЛАВ ЛІТИНСЬКИЙ, Директор Укртелерадіопресінституту, МАРІЯ ДМИТРІЄВА, національна експертка з гендерних питань, ВАЛЕРІЙ КРАВЧЕНКО, науковий співробітник Національного інституту стратегічних досліджень та інші фахівці.

Були висвітленні наступні питання: «Програми, які фінансуються НАТО в Україні. Можливості для ЗМІ», «Проблеми захисту журналістів в Україні. Досвід вирішення  проблеми в країнах Альянсу», «Інформаційна та медійна грамотність громадян, як запорука демократичного розвитку та повернення довіри до ЗМІ: досвід країн Альянсу», «Резолюція Ради Безпеки ООН 1325 в діяльності НАТО і в Україні», та інши теми щодо Співробітництво Україна – НАТО.

Також учасникам була запропонована симуляційна гра: Прийняття рішень в НАТО, пов’язаних з застосуванням 5 статті Вашингтонського договору у випадку умовної кризи.

Підписуйтесь на нас!