• Локація вул. Б. Хмельницького, 46, м. Київ, 01030, Україна
  • Номер телефону +38 (044) 234 3552;

ПІАР І ГРОШІ, МЕДІА І ГЕНДЕР, ЯК ЗРАДЖУЄ ПАМ’ЯТЬПро все це йшлося в Укртелерадіопресінституті на навчальному онлайн семінарі для ЗМІ

25 березня 2021, Укртелерадіопресінститут за підтримки Держкомтелерадіо провів навчальний онлайн семінар для редакторів і творчих працівників місцевих засобів масової інформації. Запропоновані теми освітнього заходу про медіаграмотність у сфері гендерної рівності, метаморфози пам’яті, а також мистецтво презентації проекту можливому донору зацікавили численних журналістів з регіонів України.

Тему «Медіаграмотність як інструмент сприяння рівності прав і можливостей» розкрила для учасників навчального онлайн семінару викладачка Укртелерадіопресінституту, національна гендерна експертка, Марія Дмитрієва.

Визначаючи медіаграмотність як свідоме споживання медіа продукту, тренерка запропонувала аудиторії проаналізувати, наскільки хибно інтерпретовані, викривлені, гібридні повідомлення поширюються в інформаційному просторі з точки зору ставлення і самих жінок, і чоловіків до жінок в суспільстві, культивуючи мізогінію. На прикладах країн першого світу й України Марія Дмитрієва проаналізувала різноманітні медіа продукти з точки зору приниження жінок і висновок про нерівність становища жінок і чоловіків стає очевидним. Тренерка закликала учасників і учасниць семінару в своїй повсякденній праці зі створення медіа продуктів керуватися медійною грамотністю як інструментом створення рівних можливостей для жінок і чоловіків.

Олександр Образцов, медіа тренер цікаво для сприйняття подав наступну тему семінару «Несвідоме викривлення інформації. Як наша пам’ять може на підвести». Аудиторія справді переконалися, що пам’ять, якою вона була б, є не надійним джерелом інформації. Висновок — перевіряти факти. Врешті, актуальність цього головного правила для ЗМІ і підтвердили впродовж лекції Олександра Образцова.

Лілія Кавецька, досвідчена фахівчиня менеджменту й піару, викладачка Укртелерадіопресінституту провела лекцію під назвою: «Техніка складання та презентація проєкту в сфері ЗМІ». Медіа тренер виклала основні перевірені часом, створені гуру піарного менеджменту методики, які ефективно працюють, запропонувала слухачам відповідні джерела інформації в цій галузі, а також поділилася, так би мовити, таємницями успіху найвдаліших проектів. Як і чим переконати донорів фінансувати ваш проект, як сформувати довіру, скільки часу відвести на презентацію, що говорити, коли маєте для спілкування  з можливим донором лише одну хвилину, для чого підприємці відвідують …Віденський бал? Відповіді на ці та інші запитання, а також актуальні тренди почули слухачі навчального онлайн семінару Укртелерадіопресінституту. До того ж, пані Кавецька надала всім учасникам заходу свою надзвичайно цікаву презентацію в електронному вигляді.

Укртелерадіопресінститут під час карантину проводить навчальні семінари онлайн за допомогою додатка ZOOM.

Інформація про наші заходи розміщена на сайті Укртелерадіопресінституту.

Підписуйтесь на нас!