• Локація вул. Б. Хмельницького, 46, м. Київ, 01054, Україна
  • Номер телефону +38 (044) 234 4186

Освіта для дорослих стане доступнішою
Укртелерадіопресінститут вітає ухвалення Верховною Радою України в першому читанні законопроекту 7039 “Про освіту для дорослих” (12 січня 2023 р.).


Документ підготовлено Міністерством освіти і науки України у співпраці з парламентським Комітетом з питань освіти, науки та інновацій, зокрема, ГО “Українська асоціація освіти для дорослих “, а також,власне, і Укртелерадіопресінституту.


Законопроект передбачає створення необхідних умов для підвищення кваліфікації працівників, повторного здобуття фахової перед вищої та вищої освіти через упровадження пільгового кредитування.
Документ спрямований на закріплення освіти для дорослих, як окремого складника освіти,що має суспільнк цінність, а також залучення недержавних організацій до цього процесу.При цьому автори законопроекту наголошують,що встановлюється солідарний розподіл обов’язків , повноважень та відповідальності між державою, роботодавцями та громадянами.Запровадження нової впорядкованої системи освіти для дорослих не потребуватиме додаткового фінансування.


Про це, зокрема, йшла мова під час спілкування керівників Українського інституту підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси та Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України.

Підписуйтесь на нас!