• Локація вул. Б. Хмельницького, 46, м. Київ, 01030, Україна
  • Номер телефону +38 (044) 234 3552;

Обговорення Закону України (проект) «Про критичну інфраструктуру та її захист»17 травня 2019 р. об 11.00 у м. Києві за адресою вулиця Богдана Хмельницького, 8/16,  в приміщенні Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» відбудеться Круглий стіл «Обговорення Закону України (проект) «Про критичну інфраструктуру та її захист» .

Мета заходу – широке обговорення законопроекту задля реалізації в національному законодавстві Резолюції Ради Безпеки ООН 2341 від 13.02.2017 «Захист критичної інфраструктури від терористичних атак», внесену Україною.
Резолюція має на меті підвищення ефективності міжнародних зусиль та комплекс заходів з реалізації національних програм боротьби з тероризмом, зокрема, в рамках Глобальної контртерористичної стратегії ООН.

Модератор Круглого столу – Олександр Дічек, Президент МГО «Міжнародна антитерористична єдність», експерт ГО «Соціальна Справедливість «Совість».

На Конференцію запрошені: представники Кабінету Міністрів України, закордонні і вітчизняні вчені та експерти, громадські діячі.

Контактна особа – Тетяна Микита (+38063 584 96 94; st.tatiana.st@gmail.com).

Організатори Круглого столу запрошують усіх зацікавлених осіб, організації та представників ЗМІ до участі у підготовці та проведенні цього важливого заходу.

Підписуйтесь на нас!