• Локація вул. Б. Хмельницького, 46, м. Київ, 01030, Україна
  • Номер телефону (044) 234 3552

НАБІР НА КУРС: “ЗВУКОРЕЖИСЕР”Укртелерадіопресінститут проводить набір на
Курс: «Звукорежисер»
Початок навчання – з 4 лютого по 6 березня 2019 року. (Термін навчання – 1 міс.)

Загальна вартість навчання  – 3147 грн.

По закінченні видається сертифікат державного зразку.

Найдосвідченіші викладачі, справжні класики українського кіно і телебачення:

– Лев Васильович Рязанцев. Заслужений працівник культури України, професор, доцент, автор фахового навчального посібника. Оформив більше як 50-ти художніх фільмів серед яких відомий телесеріал “Роксолана”, мультфільми про “Парасольку” та ще багато документальних, художніх та анімаційних фільмів.

–  Віктор Миколайович Лукаш. Заслужений діяч мистецтв України, звукорежисер і композитор, голова Асоціації звукорежисерів кіно і ТБ Національної спілки кінематографістів України. Брав участь в оформленні багатьох художніх стрічок. Має досвід роботи на різних студіях, зокрема на студії «Lukas Film» (США).

–  Андрій Павлович Мокрицький. Лауреат Державної премії ім. Т. Г. Шевченка. Його записи “Концерту для скрипки з оркестром” Ернеста Блоха та Бенджаміна Ліза у виконанні Елмара Олівери у 2009 році були представлені на премію Греммі.

Звукорежисура, звукозорова образнсть, сучасні технології звукозапису, монтажу та обробки звуку; застосування форматів та компютерних програм; організація процесу виробництва та конструктивні елементи звукового тракту; музична драматургія, функцій музики і шумів; звукорежисерськіх концепції оформлення та зведення  фонокомпозиції;  питання авторських та суміжних прав на фонограму; користування пошуковими системами контенту за ліцензіями європейського зразка.

Ви опануєте ці знання!

Детальнішу інформацію про умови навчання дивіться тут

Зареєструватися на Курс: «Звукорежисер» ви можете тут:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeBt6uHftF5Hs22—VkVccl76L66g-Exl1tXdTra0GXhzd9g/viewform?usp=sf_link

Підписуйтесь на нас!