• Локація вул. Б. Хмельницького, 46, м. Київ, 01030, Україна
  • Номер телефону +38 (044) 234 3552;

Міжнародна кампанія “16 днів проти гендерного насильства”З 25 листопада по 10 грудня щороку Україна приєднується до Міжнародної кампанії “16 днів проти гендерного насильства”.

Акція ініційована у 1991 році Центром жіночого Глобального Лідерства. Дати початку та кінця акції вибрані не випадково. Ми проводимо символічний ланцюжок між насильством стосовно жінок та правами людини, підкреслюючи, що подібне насильство є порушенням прав людини.

Шістнадцяти денний період охоплює інші важливі дати:

25 листопада Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок

29 листопада Міжнародний день солідарності з палестинським народом

1 грудня – Всесвітній  день боротьби зі СНІДом

2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством

3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями

5 грудня – Міжнародний день волонтера

6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі

9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією

10 грудня – Міжнародний день прав людини

У ці дні не лишаються осторонь ні громадські активісти та активістки, які ведуть невпинну боротьбу із гендерним насильством, як от постійні партнери Укртелерадіопресінституту та Держкомтелерадіо Національна Рада Жінок України та ВГО «Центр – Розвиток демократії». Разом ми прагнемо подолати вкрай несприятливу ситуацію, щодо насильства над жінками, працюючи з регіональними журналістами, представниками прес-служб ЦОВВ та працівниками апарату Держкомтелерадіо і Укртелерадіопресінституту.

В межах Плану заходів з виконання Комплексної програми впровадження гендерних підходів у діяльність Держкомтелерадіо України, 29 листопада 2019 року заплановано до проведення семінар-тренінг на тему: «Недискримінація та протидія насильству у розрізі державної гендерної політики».

Підписуйтесь на нас!