• Локація вул. Б. Хмельницького, 46, м. Київ, 01030, Україна
  • Номер телефону +38 (044) 234 3552;

Конференція «Пріоритетні напрямки впровадження гендерно орієнтованого бюджетування на місцевому рівні»14-15 листопада 2015 року фахівчині Держкомтелерадіо та Укртелерадіопресінституту взяли участь у Конференції «Пріоритетні напрямки впровадження гендерно орієнтованого бюджетування на місцевому рівні».

Спікерки та спікери:
Тарас Токарський, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Мінрегіон,
Катерина Левченко, Урядова уповноважена з ґендерної політики ,Альона Бабак, народна депутатка України. МФО “Рівні можливості”/Equal Opportunities Caucus

Модерувала дискусію Мая Босніч, керівниця Проекту «Ґендерне бюджетування в Україні».

Під час виступу Тарас Токарський розповів про величезну роботу Мінрегіон, спрямовану на досягнення ґендерної рівності, зокрема через такий ефективний інструмент як ґендерне бюджетування: “Запровадження ґендерного бюджетування є одним із пріоритетів задля досягнення ґендерної рівності і є частиною Плану заходів на шляху до децентралізації. Також пан Токарський пообіцяв, що з 2019 всі документи, які будуть продукуватися Мінрегіонбудом, будуть проходити ґендерну експертизу Геннадій Зубко.

Пані Катерина Левчено розповіла про національний механізм забезпечення ґендерної рівності в Україні та важливість ҐОБ, а також про підтримку впровадження ґендерного бюджетування на державному рівні, зокрема відзначила роботу у цьому напрямку Офіс віце-прем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Пані Альона Бабак привітала усіх зі святом 🙂, адже коли збираються представники та представники з областей – це справжнє свято і можливість поспілкуватися і обмінятися знаннями та досвідом! Пані Альона також відзначила вагому підтримку просування ґендерної рівності і ґендерної бюджетування на найвищому рівні. Оскільки це питання визначено одним із пріоритетів діяльності МФО “Рівні можливості”/Equal Opportunities Caucus. Вона також анонсувала, що ґендерне бюджетування буде одним із головних питань, яке буде розглядатися під час Український Жіночий Конгрес (УЖК) у грудні 2018 року і пригадала чудовий виступ Оксана Макарова, Міністерство фінансів України під час Першого УЖК минулого року, який стосувався важливості включення ґендерного підходу до усіх програм і законодавства.

Наразі Держкомтелерадіо спільно з Укртелерадіопресінститутом розпочали активну співпрацю з Проектом «ГОБ в Україні», зокрема, в стінах УТРПІ та Комітету вже пройшли заняття для ЦОВВ та працівників апарату Держкомтелерадіо на зазначену тематику. Крім того, наразі готується Меморандум про взаємодію та співпрацю з проектом, після його підписання буде сформовано робочу групу, яка аналізуватиме одну з бюджетних програм та впроваджуватиме інноваційні методи оптимізації цієї програми.

Підписуйтесь на нас!