• Локація вул. Б. Хмельницького, 46, м. Київ, 01030, Україна
  • Номер телефону +38 (044) 234 3552;

Урядовий портал: Керівники регіональних ЗМІ вчилися стратегічним комунікаціям в районі проведення ООСУ своєму виступі Олег Наливайко розповів про перспективи державної підтримки реформованим друкованим ЗМІ та про специфіку інформування в районах проведення ООС. У відкритті семінару також взяли участь голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко та полковник, заступник начальника штабу із стратегічних комунікацій Руслан Мирошніченко.

Перший день семінару був наповнений здебільшого теоретичним контентом. Основними темами обговорення стали стандарти журналістської етики і досвід їх дотримання в ЗМІ країн Альянсу. Також розмова йшла про невійськове співробітництво Україна – НАТО в регіональному вимірі, інтеграцію гендерного компонента в цивільно-військове співробітництво, проблеми та досвід гуманітарного розмінування в Україні.

А вже наступного дня слухачі семінару, серед яких – керівники районних видань Донецької, Луганської, Харківської областей, представники Суспільного та муніципального телебачення Луганської та Донецької областей, взяли участь у практичних заняттях. Експерти та медіатренери провели для них тренінги з надання першої медичної допомоги постраждалим під час випадків, пов’язаних з підривом боєприпасів. Українські журналісти на прикладі стандартів та досвіду країн Альянсу вчилися правилам безпеки під час професійної діяльності. Також вони взяли участь у майстер-класі з діджиталізації місцевих медіа. Редактори та журналісти вчилися перспективам монетизації інтернет-ресурсів редакцій, користуванню системою інформаційної безпеки «YOU CONTROL».

Досвідом з тридцятьма учасниками семінару ділились віце-президент Атлантичної Ради України Олег Кокошинський, керівник МП “Центру глобалістики стратегія XX” Віталій Мартинюк, а також представники Червоного Хреста, YouControl та інші досвідчені фахівці в галузі медіа.

За матеріалами Урядового порталу

Підписуйтесь на нас!