• Локація вул. Б. Хмельницького, 46, м. Київ, 01030, Україна
  • Номер телефону (044) 234 3552

ДЕНЬ ЗАСНУВАННЯ УКРТЕЛЕРАДІОПРЕСІНСТИТУТУ: СВЯТКУЙМО РАЗОМ, КОЛЕГИ!День заснування Укртелерадіопресінституту: святкуймо разом, колеги!

 

27 листопада традиційно,протягом майже п’яти десятиліть,  колектив навчального закладу, і його слухачі та випускники,котрі отримали тут знання, путівку у професійне кар’єрне зростання, відзначають День заснування Укртелерадіопресінституту.

Створений як потужний науковий центр підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіо, а згодом і преси, Інститут сконцентрував професійний та високо інтелектуальний   науково-викладацький  склад. До навчального процесу залучено зірок українських та зарубіжних ЗМІ, відомих продюсерів, режисерів, операторів, ведучих, журналістів. І все для того, щоб слухачі Інституту мали можливість перейняти їхній творчий досвід і професійні навички, а також ознайомитися з передовими інформаційними технологіями.

Протягом 47 років унікальний навчальний заклад — Укртелерадіопресінститут випустив десятки тисяч фахівців і отримав стільки ж щирих подяк за свою невтомну працю. І це справедливо, дякуємо,вітаємо всіх працівників, всіх причетних до слави.

 

Святкуймо разом, колеги!

Підписуйтесь на нас!