• Локація вул. Б. Хмельницького, 46, м. Київ, 01030, Україна
  • Номер телефону (044) 234 3552

ЯК ПОЛІПШИТИ ЯКІСТЬ ЗОБРАЖЕННЯ ОБ’ЄКТА ЗЙОМКИСьогодні, 27 листопада 2020 року, Укртелерадіопресінститут спільно з  НСЖУ та за участі Держкомтелерадіо організували і провели для журналістів і операторів місцевих комунальних телекомпаній безкоштовний онлайн навчально-практичний семінар на тему: «Як поліпшити якість зображення об’єкта зйомки».

Комунікація учасників  тренінгу з майже всіх телекомпаній здійснювалася за допомогою додатка  ZOOM.

Медіа тренер, викладач вищої категорії Михайло Лєбєдєв, режисер-оператор телебачення, член Спілки кінематографістів України, а також Європейської Гільдії кінооператорів «IMAGO», заслужений працівник культури України.

На семінарі на тему: « Як поліпшити якість зображення об’єкта зйомки» детально розглянуто можливі технічні проблеми, які виникають під час роботи над новинними сюжетам, а також телевізійними авторськими програмами із застосуванням гаджетів.

Слухачі мали змогу з’ясувати і на конкретних прикладах, які наводив Михайло Лєбеєдєв, демонструючи великий масив іконографічного матеріалу, переконатися у важливості вибору найоптимальнішої точка зйомки та моменту зйомки під час репортажу.

«Оптична лінійка» та монтаж планів під час зйомки, довжина монтажного плану та внутрішньо кадровий монтаж, експонометричний контроль – ці та інші важливі умови створення високоякісного відеоматеріалу також були предметом обговорення. Михайло Лебедєв зосередив увагу слухачів і на застосуванні допоміжних засобів, наприклад, оптичних аксесуарів для досягнення контрастного зображення, а також проаналізував ефективність опцій осцилографа та вектороскопа у сучасних відеокамерах. Опрацьовано також і тему обробки рівня відеосигналу.

Учасники семінару мали можливість з’ясувати й інші питання з тематики тренінгу.

Підписуйтесь на нас!