Executive Officers

Ярослав Літинський. Директор Укртелерадіопресінституту. В медіабізнесі 17 років. Член Національної спілки кінематографістів України.

Іван Фролов. Заступник директора з адмінистративно-господарської роботи. Відомий продюсер і шоуранер, досвід роботи на телебаченні понад 20 років. Працював на провідних телеканалах України та Грузії.

Сергій Тихонов. Заступник директора з діяльності регіональних представництв. Заслужений журналіст України. Медіаменеджер регіонального ТБ. Має багаторічний досвід керівництва регіональними телерадіокомпаніями.

Денис Замрій. Заступник директора з навчально-методичної роботи. Відомий сценарист і телевізійний менеджер. В медіа та рекламному бізнесі 20 років. Академік Академії кіномистецтва України.

Тетяна Микита. Заступник директора з реалізації державних програм з Євроінтеграції, Євроатлантичної співпраці та гендерної політики. Досвідчений фахівець у галузі Державного телебачення. Член оргкомітету з підготовки та проведення пісенного конкурсу Євробачення 2017 в Україні.

Sign up for us!