Курс «Сценарна майстерність»

Майстер курсу Замрій Денис Миколайович. Сценарист, скриптдоктор, автор сценарію 14 фільмів, автор 5 художніх книг. Викладач драматургії та сценарного мистецтва у кількох освітніх проектах. Академік Академії кіномистецтва України.

Програма навчання:

1.  Що  означає бути сценаристом. У чому полягає  робота сценариста.

Основи сторітеллінгу. Різновиди сценарної роботи: телевізійна, художня, інтернет-проекти, документалістика. Цільова аудиторія ( ЦА) та особливості роботи над сценарієм під ЦА.

2. Тема: Задум, відбір матеріалу, початок, перехід до основної частини, композиція твору. Основні авторські та суміжні права. Логлайн і синопсис. Навіщо вони потрібні та як їх писати?

3. Тема: Сценарій з точки зору жанрів і категорій: драматургічні поняття, опис жанрів та їхніх конструкцій, категорії фільмів.

4. Тема: Цілісний твір, його розподіл на акти, розподіл актів на епізоди, епізодів — на кадри, кадрів — на біти. Діалоги, монологи, ремарки. Триактна структура. Особливості запису

5. Тема: Сценарій з точки зору дійових осіб: герої, робочі персонажі, фонові персонажі. Дієві характеристики персонажів. Як будується конфлікт і конфліктогени.

6. Тема: Побудова сюжету: фабула, сюжет, інтрига. Лінійний і нелінійний сюжет. Рух емоцій. 36 сюжетних ситуацій Жоржа Польті….

7. Тема: Типи мовних комунікацій в кіно. Діалог, як основна мовна комунікація між персонажами. Навіщо потрібен діалог і як говорити, щоб глядач вірив.

8. Тема: Сценарні “бантики”. Назва, тема та ідея, з чого можна починати кіно, відпрацювання фіналу кіно як головного елемента.

9. Тема: Як змусити глядача сміятися чи плакати: особливості побудови комедії на основі ситкому і скетчкому, особливості побудови драми на основі мелодрами і теленовели.

10. Тема: Як змусити глядача боятися: особливості побудови гостросюжетної історії на основі детективу і бойовика.

11. Тема: Запис і продаж сценарію: особливості оформлення, що писати і що не писати в сценарії, робота з картками та робочий простір сценариста.

12. Тема: Біблія серіалу чи телевізійного проекту і робота з нею, формати, кон’юнктура ринку.

Ціна – 4090 грн./курс (термін навчання – 1,5 місяця)

Зареєструватись на курс Ви можете тут

Випускникам надаємо сертифікат державного зразка. 

Sign up for us!