• Локація вул. Б. Хмельницького, 46, м. Київ, 01030, Україна
  • Номер телефону +38 (044) 234 3552;

УКРТЕЛЕРАДІОПРЕСІНСТИТУТУ – 50! ВІТАЄМО ВСІХ, ПРИЧЕТНИХ ДО СЛАВИ!27 листопада — День заснування Українського інституту підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси.

Упродовж півстоліття навчальний заклад розвивається і оновлюється як наукова і освітня фундація. Укртелерадіопресінститут вирізняє високо інтелектуальний науково-викладацький колектив.

У всі часи, як і нині, в ньому працюють відомі авторитетні в професійній спільноті особистості, до навчального процесу долучаються зірки українських і зарубіжних ЗМІ, відомі продюсери, сценаристи, режисери, оператори, ведучі, журналісти, іміджмейкери і навіть театральні діячі й актори.

Всі вони мають чим поділитися зі слухачами, а власний цікавий професійний досвід примножують новітніми знаннями, теоретичними розвідками і практичними дослідженнями, сміливо відгукуються на постійні виклики, що стрімко виникають у медіа сфері та й суспільстві загалом.

Досвід і новаторство — ось засади багаторічного успіху  Укртелерадіопресінституту. Саме тому для тисяч наших випускників, цілих поколінь журналістів, працівників телебачення, радіомовлення і преси він був і є джерелом новітніх знань і навичок, ефективною медіа школою.

Укртелерадіопресінститут щороку оновлює і збагачує навчальну програму, відгукується на найактуальніші суспільні запити, набирає у творчі майстерні, а також на професійні курси і тренінги дедалі більше слухачів.

Здобуті знання, навички, втілені у творчі задуми , неодмінно виводять їх на новий, вищий рівень майстерності, а відтак — до успіху, до слави, до зірок.

Щиро вітаємо з ювілеєм Укртелерадіопресінституту! Колеги, нам є ким і чим пишатися!

Усім доброго здоров’я, радості творчості, перемог і впевненості в майбутньому.

Будьмо!

Підписуйтесь на нас!