Жінки-лідерки та ключова роль організацій громадянського суспільстваУкртелерадіопресінститут та ГО «ЦЕНТР РОЗВИТКУ» «МЕДІАФОРУМ» приймають участь у науково-практичний семінар на тему: «Жінки-лідерки та ключова роль організацій громадянського суспільства. Посилення цивільно-військової співпраці в Україні» який организовано інститутом міжнародних відносин (Istituto Affari Internazionali (IAI), Рим, та ГО «Інформаційно-консультативний жіночий центр» (ІКЖЦ), Київ.

Семінар проводиться за підтримки Програми НАТО “Наука заради миру та безпеки” та Фонду підзвітності Міністерства закордонних справ Королівства Нідерланди.

Метою заходу є об’єднання представників та представниць установ та організацій центрального та місцевого рівнів, жінок-лідерок, представниць жіночих груп та правозахисних організацій, в тому числі з територій, які постраждали від конфлікту, з одного боку, та представників та представниць Збройних Сил, з іншого боку. Цей захід дозволить створити платформу для обміну досвідом між залученими організаціями та надасть можливість для представників громадянського суспільства поділитися своїм досвідом співпраці з установами, організаціями різного рівня та Збройними Силами під час конфлікту та вирішення проблеми, з якими вони стикаються. У семінарі також приймають участь цивільні та військові експерти та політики з країн-членів НАТО та країн-партнерів, що забезпечить експертне обговорення під час форуму та можливості для налагодження співпраці.

Sign up for us!