ЗАВЕРШИВСЯ ЦИКЛ СЕМІНАРІВ «Співпраця Україна – НАТО. Регіональний вимір»На початку вересня Центр документації та інформації НАТО за підтримки Держкомтелерадіо, Укртелерадіопресінституту, ГО Центр розвитку Медіафорум  організували і провели в Запоріжжі заключний семінар з циклу «Співпраця Україна—НАТО. Регіональний вимір» для працівників роздержавлених, реформованих друкованих ЗМІ.

 Цією освітньою програмою завдяки  чотирьом семінарам охоплено  медіа спільноту Харківської, Сумської, Полтавської, Запорізької ,Херсонської, Миколаївської та Одеської областей. Більше як сотня керівників  і працівників місцевих роздержавлених ЗМІ взяли участь у цих заходах. У кожному  семінарі на online зв’язок з учасниками виходили керівник Центру документації та інформації НАТО пані Барбора Маронкова та керівник проектів Центру Світлана Ротаєнко.

Проведення циклу семінарів «Співпраця Україна—НАТО. Регіональний вимір»  активно підтримав  Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко. Перший заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак поінформував учасників семінару  про державну політику у сфері  співпраці України з НАТО.

З лекціями і презентаціями виступили викладачі Укртелерадіопресінституту. Учасники заходів отримали необхідні в подальшій журналістській роботі довідкові та аналітичні матеріали.

Зазначимо, що у зв’язку з карантином два семінари відбулися online за допомогою ZOOM,  а два  — в  Одесі і Запоріжжі були виїзними.

Організатори оголосили і провели конкурс на краще висвітлення в ЗМІ означеної теми семінарів про співпрацю України з НАТО. Нагороди отримали переможці конкурсу:  Ірина Стрельник, «Вечірній Харків»; Тетяна Пасова, «Голос України»;Володимир Кравченко, ARMIYA`UA; Любов Рудя, «Сільські новини» із Горностаївки  Херсонської області; Андрій Бейник, «Вісник Приазов’я» з Чкалового Херсонської області.   

Sign up for us!