ЮРІЙ АНДРІЙОВИЧ ФЕДОРОВ – ЮВІЛЯР! ВІТАЄМО!Вельмишановний Юрію Андрійовичу! Щиросердно вітаємо Вас з ювілейним Днем народження!

Ви яскрава легендарна особистість, знаний митець театру і кіно, нині заслужений працівник культури України, нагороджений орденом «За заслуги», член Національної спілки кінематографістів України, є одним з тих, хто створював Українське телебачення. І тим, кому це саме телебачення присвятило знакову стрічку «Телебачення про  телебачення. Юрій Федоров». Вона побачила світ  з нагоди Вашої піввікової  творчої телеоператорської діяльності. Це було 1999-го року.

Відтоді Ваша творча майстерність і викладацький досвід примножилися ще більше і стали справді надбанням історії Українського телебачення, інститутів й університетів культури , театру і кіно. А Ваші вихованці, особливо ті, яким Ви передаєте свої майстерність, досвід і навіть світогляд в нашому Укртелерадіопресінституті, мають честь спілкуватися з Вами, легендою вітчизняного кінематографа, користатимуться не тільки набути знаннями, а й ділитимуться з колегами і послідовниками радістю спілкування з Вами.

Режисери, асистенти, актори, диктори, журналісти, державні, політичні, громадські та інші діячі, з ким Вам доводилося працювати раніше, і весь колектив Укртелерадіопресінституту,   кому пощастило бути поруч, вдячні, кожен по-своєму, за вашу відданість професії, щирість, вдумливість та… правильні світло і ракурс! Адже об’єктив і оператор бачать все і трохи більше.

Нині ми віншуємо Вас з нагоди 90-річчя! Зичимо здоров’я на многії літа, радості, добра, насолод життя!

Ми з Вами. Колектив Укртелерадіопресінституту.

Sign up for us!