ЯК СТВОРИТИ МЕДІАІМПЕРІЮ, ЗАРОБИТИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ? ЩО ТАКЕ СКЛЯНІ СТЕЛІ,ЛІФТИ,ПІДВАЛИ І УРВИЩА?Сьогодні, 25 вересня 2020 року, Укртелерадіопресінститут у співпраці з ГО Медіафорум організував і провів для журналістів, редакторів (директорів) регіональних друкованих ЗМІ ZOOM-конференцію. Модератор заходу – перший заступник директора Укртелерадіопресінституту  Іван Фролов.

 Теми семінару-тренінгу: «Монетизація присутності у соціальних мережах» ;

«Рівна оплата праці і рівна оплата за працю однакової цінності».

З лекціями і презентаціями виступили відповідно заступник директора Укртелерадіопресінституту, відомий сценарист і медіа-тренер Денис Замрій, національна гендерна фахівчиня , викладачка Укртелерадіопресінституту Марія Дмитрієва. 

Учасники заходу, а це, здебільшого, працівники і керівники реформованих ЗМІ отримали ексклюзивні знання і практичні консультації щодо діяльності в соціальних мережах, спрямовану на заробляння коштів. Денис Замрій розповів слухачам, як створити власну медіа імперію, звідки можуть «капати» кошти і що саме для цього потрібно, щоб механізм працював. Хто ,за що саме і в який спосіб оплачує контент в Інтернеті, як саме  актуалізувати тематику і залучити в неї читача? Як створити необхідні умови для заробітку? Слухачі не тільки отримали усні відповіді на ці животрепетні запитання, а й мали змогу отримати на пошту повну презентацію теми «Монетизація присутності у соціальних мережах». Тобто спікер Укртелерадіопресінституту Денис Замрій , образно кажучи «дав вудку, якою можна ловити рибу». Це і є практична допомога освоєння шляху здобуття справжньої незалежності ЗМІ. А це означає, що ви матимете можливість дотримуватися  найвищих стандартів свободи слова, захисту права людини і громадянина на достовірну інформацію.

Національна експертка з гендерних питань, викладачка вищої категорії Укртелерадіопресінституту Марія Дмитрієва детально розкрила анонсовану тему «Рівна оплата праці і рівна оплата за працю однакової цінності». Гендерна рівність оплати праці жінок і чоловіків  є одним з індикаторів дотримання прав людини, складовою Резолюції РБ ООН 1325 «Жінки,мир, безпека», відповідного Національного плану дій з виконання вказаної Резолюції до 2020 року, а також наступних планів.

Марія Дмитрієва наголосила,що держава Україна справді робить вагомі кроки в напрямі виконання Резолюції РБ ООН 1325 «Жінки,мир, безпека». Зокрема, вперше на місцевих виборах передбачено запровадження квот для жінок в партійних списках. Тренерка навела приклади інших країн, скажімо, Швеції, Норвегії , де подібне квотування вже давно і надійно працює, а головне, дає відчутно позитивний результат розвитку. Адже країни, де на високих рівня прийняття рішень, є жінки, досягають значно вищих соціально-економічних і безпекових стандартів. Що таке «скляна стеля», «скляний ліфт», «скляне урвище» чи «скляний підвал»? Усе це образні описання ситуацій коли жінок або не пускають вище стелі, або випробовують на міцність, або заважають зростанню. Всі ці явища призводять до дискримінації жінок, до нерівності в оплаті праці, порушенні прав людини і громадянина. Насправді створює напруження в суспільстві. Безмовно, ЗМІ, порушуючи ці та інші теми, актуальні для різних соціальних груп, працюватимуть, підкреслювала спікера,  для читачів, викликатиме дискусію і актуалізуватиме ЗМІ. Марія Дмитрієва запропонувала учасникам семінару встановити тривалий постійний зворотній зв’язок з Укртелерадіопресінститутом, щоб і надалі співпрацювати разом.

Загалом наші семінари, і проведений щойно не виняток, спрямовані на допомогу медіа стати провідником формування в гуманітарній, невійськовій сфері стандартів НАТО, що є уособленням  дотримання безпекових стандартів.

Співпрацюймо разом!

Sign up for us!