ВЧИЛИ ЖИТИ, ЗАРОБЛЯТИ І ПОЧУВАТИСЯ… ІМПЕРАТОРАМИУкртелерадіопресінститут при підтримці Держкомтелерадіо, провів навчальний онлайн семінар для редакторів і творчих працівників місцевих ЗМІ (9 грудня, 2021, ZOOM).

Теми семінару: «Будова Інтернет-представництва регіонального видання та SEO-просування Інтернет-видання як засіб підвищення медіаграмотності», «Маркетинг соціальних мереж. Монетизація присутності в соціальних мережах» та «Практичне заняття: аналіз ефективності сайтів місцевих видань» заявлені Укртелерадіопресінститутом, зацікавили представників 7 областей України.

Заступник директора Укртелерадіопресінституту з навчальної роботи заслужений журналіст України Сергій Тихонов представив викладачів вищої категорії Дениса Замрія і Павла Кавецького як успішних SMM- SEO менеджерів, котрі в ході семінару поділилися власним досвідом просування медіа у соціальних мережах.

Слухачі підтримали думку про корисну й ефективну співпрацю з нашим навчальним закладом. Це той хороший приклад, коли медіа тренери, так би мовити, навчили жити в інтернеті і певною мірою допомогли матеріально. Залишається почуватися імператорами.

Учасники семінару отримають сертифікати про здобуті в ході семінару знання.

 Матеріали тренінгу надійдуть слухачам в електронному вигляді.

Sign up for us!