Цикл семінарів-тренінгів на тему «Гендерна рівність в конфлікті та в мирних процесах: порядок денний «Жінки, мир, безпека»Громадська організація Центр «Розвиток демократії» та Укртелерадіопресінститут за участі Глобальної мережі жінок-миробудівниць та за підтримки Австрійської агенції розвитку проводять цикл семінарів-тренінгів на тему «Гендерна рівність в конфлікті та в мирних процесах: порядок денний «Жінки, мир, безпека» (з реалізації Національного плану дій з виконання резолюції РБ ООН 1325) для журналісток і журналістів України.

Семінари будуть проходити онлайн на платформі ZOOM.

Журналістки та журналісти, які візьмуть участь у тренінгових семінарах, отримають запрошення на серпневий 4-денний виїзний офлайн-тренінг з тематики гендеру і медіа, а також будуть запрошені взяти участь у конкурсі журналістських матеріалів на тему «Жінки, мир, безпека».

Переможець чи Переможниця конкурсу отримає цінний приз і візьме участь в міжнародному конкурсі журналістських матеріалів на тему «Жінки, мир, безпека», який проводитиме Глобальна мережа жінок-миробудівниць восени цього року.

Перший семінар-тренінг – 11 червня 2021р.

Другий семінар-тренінг – 18 червня 2021 р.

Третій семінар-тренінг – 25 червня 2021 р.

Теми, які розглядатимуться на тренінгах:

-вплив пандемії COVID-19 на положення жінок в Україні та на ситуацію із конфліктом;

-роль ЗМІ і журналістської спільноти у просуванні порядку денного «Жінки, мир, безпека» у підтримці суспільної згуртованості і підтриманні миру;

-гендер і медіа;

-порядок денний «Жінки, мир і безпека»;

-гендерна рівність у конфлікті (в їх розмаїтті);

-гендерна рівність у миробудуванні та підтриманні миру;

-конкурс журналістських матеріалів на тему «Жінки, мир, безпека».

Sign up for us!