ЦИКЛ МОДУЛЬНИХ ТРЕНІНГІВ ОБСЄ і ДЕРЖКОМТЕЛЕРАДІО10-12 вересня Координатор проектів ОБСЄ в Україні за підтримки Держтелерадіо проводять модульний семінар «ЗМІ як діалогова платформа для вирішення важливих для громади питань». У програмі модулю школи з підвищення кваліфікації для представників незалежних регіональних медіа 11 сесій, у ході яких учасники заходу здобудуть знання й навички задля ефективної діяльності в громадах.

  Сьогодні, 10 вересня, програмою сесій запропоновано теми: «Ознайомлення, визначення та запиту громади. Як розуміти конфлікт: базові підходи» , «Еволюція конфлікту: роль медіа», «Аналіз ситуації в громаді при підготовці матеріалу/дискусії щодо проблемної теми. Можливості діалогу в громаді».

Протягом двох наступних днів модулю досліджуватимуться теми «Когнітивні викривлення та журналістські стандарти», «Цінності та журналістські стандарти», «Деформація сприйняття під час конфлікту: роль емоцій», «Комунікаційні інструменти для роботи журналіста в публічному діалозі», проводитимуться практикуми. Ними передбачено роботу з кейсами з модерації публічної дискусії, запровадження  майданчика для діалогу.

У тренінгу беруть участь керівники і працівники реформованих ЗМІ.   

Sign up for us!