«Цифрові інструменти для місцевих ЗМІ» — семінар в ОдесіСьогодні, 28 серпня, другий день семінару, організованого Офісом Координатора проектів в Україні та проведеного за підтримки Держкомтелерадіо та Укртелерадіопресінституту, передбачає, як і вчора чотири сесії.

 Викладач вищої категорії Укртелерадіопресінституту, кандидат наук з соціальних комунікацій, доцент кафедри телебачення і радіомовлення Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, медіа-тренер Олег Джолос виступив з лекцією на тему «Розроблення текстового контенту для Інтернет мереж. Особливості сприйняття текстового контенту користувачами мережі». Наукові дослідження спікера, власне практична журналіста і досвід керівника телерадіокомпанії – ось такий професійний багаж дає змогу зацікавити аудиторію і донести актуальні знання для реалізації їх в місцевих медіа проектах.

 Учасники семінару особливу увагу зосередили на лекції викладачки вищої категорії Укртелерадіопресінституту, медіа-тренера Лілії Кавецької. Тема її виступу «Як спілкуватися з можливим фінансовим донором: техніка складання та презентації проектів у сфері ЗМІ»  є актуальною для всіх видань,телеканалів, радіостанцій. Медіа-тренер надала практичні рекомендації з пошуку грантових проектів, створення презентацій, які мають переконати потенційних спонсорів стати реальними грантодавцями.

 Цю болючу й таку актуальну тему продовжив головний редактор журналу «Бізнес», викладач вищої категорії Укртелерадіопресінституту, кандидат юридичних наук, медіа-тренер Володимир Полевий. Він розкрив  тему «Регіональні особливості роботи ЗМІ з економічною тематикою та залученням коштів приватного бізнесу». Успішний досвід Володимира Полевого, який він реалізовує протягом багатьох років у солідному центральному виданні, є справді найпереконливішим аргументом прислухатися і засвоїти поради фахівця, взяти їх на озброєння місцевим ЗМІ.

На завершення другого дня триденного семінару «Цифрові інструменти для місцевих ЗМІ»  виступив керівник проекту YOUCONTROL  Сергій Мільман. Сесія була присвячена темі «Журналістські розслідування за допомогою системи YOUCONTROL в мережі Інтернет».

Третій день семінару передбачає ще дві сесії .

 Світлана Писаренко, викладачка вищої категорії Укртелерадіопресінституту, заслужений журналіст України.

Sign up for us!