Семінар у м. Хмільник Вінницької області29 жовтня 2021 р. Укртелерадіопресінститут спільно  з Радою редакторів  друкованих ЗМІ Вінницької області провели  семінар  у м. Хмільник Вінницької області на тему: «Актуальні питання розвитку регіональних засобів масової інформації. Цифрові інструменти, як складова медіаграмотності» для керівників та працівників  друкованих ЗМІ Вінниччини.

Семінар відкрили:

 Богдан ЧЕРВАК, перший заступник Голови Держкомтелерадіо;

Ліана Хоровицька, керівниця проектів з розвитку медіа, Офіс Координатора проектів ОБСЄ в Україні (м. Київ);

Олександр Околодько, головний редактор газети «Життєві обрії», голова Ради редакторів друкованих ЗМІ Вінниччини – модератор семінару. 

Питання які розглядалися на семінарі:

– проблемні питання виконання Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації. Стан та перспективи розвитку регіональних друкованих ЗМІ в Україні»;

– презентація проектів з розвитку незалежних регіональних медіа за підтримки координатора проектів ОБСЄ в Україні;

– нові можливості аналітичного онлайн-сервісу YouControl для журналістських розслідувань, як складова частина медіа грамотності;

– медіаграмотність та цифрові інструменти соціальних мереж: як не стати заручником інформаційних вірусних кампаній? Засоби боротьби з фейками та маніпуляціями в соціальних мережах.

Спікери заходу:

Богдан ЧЕРВАК, перший заступник Голови Держкомтелерадіо.

Ліана Хоровицька, керівниця проектів з розвитку медіа, Офіс Координатора проектів ОБСЄ в Україні (м. Київ).

Денис Замрій, завідувач відділення сучасних інформаційних технологій та медіаграмотності у сфері ЗМІ Укртелерадіопресінституту  (м. Київ).

 Алі САФАРОВ, юрист та медіа-тренер Інституту масової інформації (м. Київ).

Вероніка БОЙКО, менеджерка соціального напрямку YouControl

 По завершенню семінару слухачі отримали сертифікати.

Sign up for us!