Семінар-тренінг для редакторів і творчих працівників місцевих друкованих ЗМІ у Рівному16 грудня 2021 року Укртелерадіопресінститут спільно з секретаріатом Рівненської обласної організації НСЖУ проводить у  місті Рівному, на базі редакції міської газети “7 днів”, навчальний семінар-тренінг для редакторів і творчих працівників місцевих друкованих ЗМІ. Участь у ньому беруть журналісти рівненських газет “Вільне слово” та “7 днів”, березнівського “Надслучанського вісника”, зарічненського “Полісся” та “Новин Рокитнівщини”. Це, до речі, вже другий подібний захід  нинішнього року, який з ініціативи секретаріату обласної організації НСЖУ, проводять у Рівному викладачі Укртелерадіопресінституту.

Поспілкуватися з медійниками Рівненщини прибули Павло Кавецький, викладач вищої категорії та Сергій Тихонов, заступник  директора з навчально-методичної роботи Укртелерадіопресінституту.

 Основні теми лекцій і тренінгів, запропоновані учасникам семінару: “Маркетинг соціальних мереж (SMM). Монетизація присутності в соціальних мережах”, “Будова інтернет-представництва регіонального видання та SEO-просування інтернет-видання як засіб підвищення медіаграмотності”. На практичних заняттях викладачі  на конкретних прикладах проаналізують наскільки ефективними нині є сайти місцевих друкованих  видань.

Усі учасники семінару отримають сертифікати державного зразка.

Наші партнери:

Редакція газети ” Сарненські новини”  https://sarnynews.city  

Газета «Рідний край» https://www.rayonka.pp.ua/

Sign up for us!