Семінар ОБСЄ “Цифрові інструменти для місцевих ЗМІ”Цифрові інструменти для місцевих ЗМІ – такою є тема триденного  (27-29 серпня 2020) семінару в Одесі, який проходить у конференц-залі Premier Hotel Odesa. Захід організували і проводять ОБСЄ за підтримки Держкомтелерадіо і Укртелерадіопресінституту.

 Медіа спільнота має реальну можливість з  перших вуст отримати актуальні знання з продуктивної тактики і завбачливої стратегії, що працюють на  затребуваність і популярність ЗМІ. Саме таку неоціненну інформацію надала учасникам семінару керівниця проектів з розвитку медіа Офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні Ліана Хоровицька. Анонсовані нею заходи  справді стали своєрідним відкриттям для слухачів, зацікавили їх можливістю отримати відповідну допомогу, яка для багатьох медіа проектів може бути визначальною.

 Практичними знаннями і досвідом поділився з присутніми директор Укртелерадіопресінституту, медіа-тренер Ярослав Літинський, який, до речі, є модератором семінару. Ярослав Літинський запропонував учасникам форуму тему не тільки для роздумів, а й реальних практичних кроків: «Побудова з «нуля» онлайн радіо та його візуалізація».

    Блогер, медіа-тренер з Одеси Дмитро Артемчук також надав унікальну професійну інформацію з особливостей підготовки й подачі блогерських публікацій, створення і вибудовування ефективного особистого бренду в мережі Інтернет. Авторитет блогера, його вплив на читацький загал — цінності справді непересічні, тому досвід і навички в цій медіа царині важко переоцінити.

Михайло Лєбєдєв, викладач вищої категорії сучасних інформаційних технологій у сфері ЗМІ Укртелерадіопресінституту ознайомив присутніх знаннями і практичними навичками з теми:» Розробка візуального контенту для інтернет-мереж. Особливості знімального процесу». Виступ гуру українського кіно операторського і кіно режисерського мистецтва  надав важливого творчого імпульсу  в діяльності у сфері медіа присутнім на семінарі колегам.

Таким насиченим був перший день семінару, що складався з чотирьох сесій.

Наступні два дні передбачають ще сім сесій , під час яких учасники форуму матимуть змогу ознайомитися з ефективними цифровими інструментами просування ЗМІ. На завершення учасники отримають сертифікати.

Світлана Писаренко, викладач вищої категорії Укртелерадіопресінституту, заслужений журналіст України.     

Sign up for us!