Розпочався курс: «Комунікації у сфері гендерної рівності як компонента євроінтеграційних процесів в Україні»16 травня 2023 року в Укртелерадіопресінституті розпочався навчальний курс за загальною короткостроковою програмою «Комунікації у сфері гендерної рівності як компонента євроінтеграційних процесів в Україні» для працівників підрозділів комунікації Головних управлінь Національної поліції в областях України.

З вітальним словом до слухачів звернувся в.о. директора Укртелерадіопресінституту Головченко Гліб Олександрович, доктор педагогічних наук, секретар НСЖУ, Заслужений журналіст України. Зокрема він відмітив «Рівність між жінками та чоловіками розглядається як питання прав людини та як необхідна умова і показник сталого людиноцентричного розвитку. Агресор розповсюджує фейки по багатьом напрямкам, включаючи і напрямок дотримання рівності прав жінок та чоловіків. Аби не просто не стати жертвою такої дезінформації, але й активно протидіяти – ми й організували для вас цей курс навчання. Тому, я сподіваюсь, що навчання стане корисним для вас як для фахівців, які повинні бути ефективними в своїй роботі. Бажаю успіхів».    

Куратор курсу – Дмитрієва Марія Миколаївна, заступниця завідувача відділом Укртелерадіопресінституту, національна експертка з гендерних питань.

В програмі курсу запланований навчальний тренінг з тематики «Медіаграмотність: протидія російської дезінформації з тем рівності жінок і чоловіків».

Sign up for us!