Course “TV Presenter”

Майстер курсу – відомий телеведучий, актор та режисер, заслужений артист України Ілля Ноябрьов

 

Телеведучий готує і проводить випуски новин, ток-шоу, розважальні та інформаційно-аналітичні програми. Для того, щоб не мати вигляд “ляльки, яка говорить”, телеведучий повинен володіти всіма навичками журналіста і вміти реалізовувати їх, ані на секунду не забуваючи про те, що за кожним його рухом спостерігають глядачі.

Минули часи телекрасунь і телекрасенів. Дослідження свідчать про те, що глядач хоче бачити на екрані звичайних людей, схожих на нього самого. Однак створення умовно простого образу потребує наполегливої  праці та ґрунтовних  знань. Ми готові дати вам ці знання і навіть прищепити необхідні навички. А ще – пояснити, в яких напрямах вам, – саме вам, – слід працювати над собою.

Телеведучий – за визначенням «зірка». Це публічна особа, яку щодня бачать мільйони телеглядачів. Це величезна відповідальність, але й величезне задоволення бути відомим, впізнаваним, доносити до людей інформацію, сіяти позитив. Наші педагоги вже пройшли цей шлях. І сьогодні вони із задоволенням передають не тільки знання, а й естафетну паличку молодим. Чи готові ви прийняти її?

Цей курс спільний з МедіаАкадемією.

Sign up for us!