Course “Sport journalism”

 

Куратор курсу – Андрій Плахотнюк      

Лауреат премії «Журналіст року-2005» та володар спеціальної нагороди Міжнародного Олімпійського комітету 

 

«Журналіст – це, перш за все, особливий стан, спосіб життя, коли людина налаштована певним чином. Він хоче і вважає важливим доносити інформацію, якою володіє, до оточуючих. Це певна загостреність на цю тему. Це людина, яка бачить і сприймає речі по-іншому. У нього немає іншого заняття, крім того, щоб інформувати. Навіть коли це непопулярне»

Спортивна журналістика

Спортивний журналіст-коментатор повинен знати історію спорту, грамотно спілкуватися, мати поставлений голос та відповідні навички поводження в «кадрі». Він має бачити спортивну подію в цілому, відзначаючи при цьому всі важливі деталі, з яких складається матч, бій або будь-яка гра. Він повинен вміти легко спілкуватися, правильно поставити запитання і професійно оцінити надану відповідь. З інформаційного потоку виділити найголовніше і зробити прогноз чи висновок, на який стануть посилатися вболівальники та спортивні аналітики.

Цілі і завдання дисципліни

Метою навчальної дисципліни є ознайомлення студентів з основними уявленнями про соціальну роль спортивної журналістики в сучасній Україні, формування знань про способи функціонування спортивних засобів масової інформації та основні тенденції відображення в них питань розвитку спорту вищих досягнень та масового фізичного виховання, вивчення методів роботи спортивного журналіста в газеті, на радіо, телебаченні, інтернеті.

Навчання не обмежуватиметься лише теоретичною частиною за для практичної реалізації  задіюватимо технічні бази НСК «Олімпійський» та «Динамо» ТВ. Також найкращі випускники отримають можливість реалізувати свої навички журналістської роботи під час практики: Телеканал «Інтер», «Динамо» ТВ, Телеканал «Максі» ТВ, Журнал «Футбол», Газета «Голос України», а також на посаді помічника народного депутата
України.

Стати спортивним журналістом – означає прожити життя яскраве, сповнене звитяг – як спортивних так і власних! Потрібні ті, хто любить спорт, хто стежить за спортивними змаганнями і подіями, ті, хто мріє їх висвітлювати, намагається оцінити і прогнозувати та готовий ділитися своїми висновками і думками з друзями та й просто іншими людьми. Ті, хто знає кращих майстрів-журналістів, коментаторів і хоче бути на них
схожим. Упевнених, цілеспрямованих і розумних!

Ласкаво просимо у Світ «проблем»!

Ціна – 4320 грн./курсу

Детальнішу інформацію про умови навчання дивіться тут

Зареєструватися на курс: “«Спортивна журналістика» Ви можете тут:

 

Sign up for us!