Course “Gender policy”

З метою реалізації заходів щодо ефективного виконання Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018—2021 роки та реалізації Концепції  вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки, співвиконавцем яких є Ваше міністерство, Українським інститутом підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси, який знаходиться в підпорядкуванні Держкомтелерадіо, заплановано впровадження навчального курсу “Основи гендерної політики для представників ЗМІ та працівників органів державної влади”.

В межах зазначеної програми Укртелерадіопресінститут в період з 5 жовтня 2018 року по 30 листопада 2018 року запросив найкращих спікерів та спікерок, поділитися зі слухачами досвідом міжнародної та національної роботи з гендерною тематикою, зокрема з підтримки резолюції Ради безпеки ООН №1325 «Жінки.Мир.Безпека» та відповідного Національного плану дій «Жінки.Мир.Безпека», Державної соціальної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року  (Програма курсу додається).

Пропонуємо Вам направити на навчання працівників Вашого міністерства, що відповідають за гендерну політику, європейську та євроатлантичну інтеграцію. Проходження вище зазначеного навчального курсу є безкоштовним. Ліміт слухачів від однієї організації не повинен перевищувати 2 особи.

По закінченню навчання кожен слухач пройде атестацію знань та за її результатами отримає сертифікат державного зразку про прослуханий курс.

Контакти для реєстрації:

тел. (044) 234 35 52; e-mail: secretar@utrpi.org.ua

Зареєструватись на Курс: «Гендерної політики» Ви можете тут

 

Sign up for us!