Development of the Regional Communities Media

Територіальні громади і ЗМІ.

Як чинні закони України “Про реформування державних і комунальних друкованих засобів” та “Про добровільне  об’єднання територіальних громад” можуть уплинути на подальшу долю редакцій місцевих газет, котрі перебувають на другому етапі реформування. Наприклад, перший з них надає право оренди приміщень, яке займають редакції , терміном на 15 років за орендну плату , як для бюджетних установ, а от другим забороняється відчуження всього майна територіальної громади, відколи Верховна Рада ухвалить рішення про об’єднання територіальної громади.

Які надалі мають відбуватися пертурбації в самих редакціях, чи скасовуватимуться попередньо прийняті радами рішення про реформування комунального ЗМІ, як фінансуватимуться видання,– всі ці питання мають з’ясовуватися в кожному окремому випадку. Як провести за цих умов реформування і укласти з керівними органами  об’єднаної територіальної громади угоду про висвітлення її діяльності — відповіді на ці запитання допоможуть знайти фахівці Укртелерадіопресінституту в галузі медіаправа і , зокрема, відділу преси та електронних ЗМІ.

Власне ЗМІ, котрі висвітлюватимуть діяльність об’єднаних територіальних, можуть бути не лише друкованими, а й, скажімо, радійними  або електронними, якщо, звісно, матимуть змогу охоплювати всю зацікавлену аудиторію споживачів інформації.

Одним словом, семінари-тренінги, котрі пропонують увазі журналістів та об’єднаних територіальних громад як суб’єктів адміністративної реформи, допоможуть зорієнтуватися на цьому нелегкому шляху трансформацій.

Укртелерадіопресінститут очікує на ваші заявки на участь у семінарах!

Телефонуйте: +38 (044) 234 35 52

Пишіть на e-mail: nmv@utrp.org

Заходьте або листуйте: вул. Б. Хмельницького, 46, м. Київ, 01030, Україна

 

 

Sign up for us!