КОЛЕКТИВОВІ УКРТЕЛЕРАДІОПРЕСІНСТИТУТУ ПРЕДСТАВИЛИ НОВОГО КЕРІВНИКА ГЛІБА ГОЛОВЧЕНКА29 листопада, Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко представив нового в.о. директора Укртелерадіопресінституту Гліба Головченка, який очолюватиме заклад до завершення конкурсного відбору на вакантну посаду.

Гліб Олександрович Головченко, 1974 року народження, закінчив Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського, доктор педагогічних наук, працював директором коледжу преси та телебачення, секретар Національної спілки журналістів України, вів активну діяльність у сфері розвитку телебачення Миколаєва. Заслужений журналіст України.

Новий керівник Укртелерадіопресінституту Гліб Головченко стисло виклав пріоритетні завдання, котрі постають нині в процесі підготовки та підвищення кваліфікації працівників сучасних медіа, котрим, зокрема, належить відновлювати на деокупованих територіях України вихід у світ місцевих ЗМІ, телебачення, радіомовлення. Гліб Олександрович має намір відновити і пожвавити наукову діяльність Укртелерадіопресінституту, він також запропонував започаткувати створення щорічних аналітичних записок з розвитку галузі, а також організацію стажування працівників інституту в інших країнах.

Гліб Головченко закликав працівників УТРПІ до активної співпраці і внесення пропозицій, спрямованих на розширення сфери діяльності закладу.  

Голова Держкомтелерадіо висловив подяку попередньому керівникові Укртелерадіопресінституту Ярославу Літинському, який упродовж свого п’ятирічного терміну контракту на цій високій посаді вивів заклад на новий сучасний освітній рівень, організував актуальні навчальні курси з виконання програм, зокрема, з реформування державних і комунальних ЗМІ, а також гендерної рівності та гендерного бюджетування. Особливу увагу Укртелерадіопресінститут приділив реалізації навчальних програм з медіаграмотності, інформаційної гігієни, протидії дезінформації та роботі в цій сфері сучасних медіа. Олег Наливайко підкреслив актуальність цих навчальних курсів і надалі.

Sign up for us!