Cемінар для редакторів та творчих працівників місцевих засобів масової інформації Одеської області6 серпня 2020 року Укртелерадіопресінститут при підтримці Центру НАТО в Україні, ГО «Медіафорум» та Одеської обласної організації НСЖУ проводить семінар для редакторів та творчих працівників місцевих засобів масової інформації Одеської області. У роботі семінару візьме участь  керівництво Центру НАТО в Україні.

У ході першої частини семінару  учасники отримають інформацію про  невійськові проекти НАТО в Україні, дізнаються про співробітництво Україна-НАТО у Чорноморському регіоні. Після обіду  відбудеться кілька майстер-класів:

SMM – журналістика та робота в соціальних мережах. Сьогодні це найбільш впливовий та найбільш розвинутий напрямок роботи в Інтернеті. Мета майстер-класу навчити керівників видань та журналістів отримувати так званий «соціальний трафік». Трафік – це «валюта» сучасних глобальних мереж. Ми також розкажемо яким чином цю віртуальну «валюту» перевести в реальні гроші.

-Паблік рілейшенз та майстерність презентації. Презентація – це головний захід для будь-якого PR-менеджера або отримувача гранту. Саме з презентації починається розмова щодо отримування грошей під видання, проект тощо. Але презентація повинна бути правильно створена. Кожне речення, кожна картинка, кожне слово має значення.  Мета нашого майстер-класу розказати, що саме і чому має значення.

Sign up for us!