• Локація вул. Б. Хмельницького, 46, м. Київ, 01030, Україна
  • Номер телефону (044) 234 3552

Укртелерадіопресінситут запрошує на курс: “Основи гендерної політики”З метою реалізації заходів щодо ефективного виконання Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018—2021 роки та реалізації Концепції  вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки, співвиконавцем яких є Ваше міністерство, Українським інститутом підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси, який знаходиться в підпорядкуванні Держкомтелерадіо, заплановано впровадження навчального курсу “Основи гендерної політики для представників ЗМІ та працівників органів державної влади”.

В межах зазначеної програми Укртелерадіопресінститут в період з 1 лютого 2019 року по 30 березня 2019 року запросив найкращих спікерів та спікерок, поділитися зі слухачами досвідом міжнародної та національної роботи з гендерною тематикою, зокрема з підтримки резолюції Ради безпеки ООН №1325 «Жінки.Мир.Безпека» та відповідного Національного плану дій «Жінки.Мир.Безпека», Державної соціальної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року .

Пропонуємо Вам направити на навчання працівників Вашого міністерства, що відповідають за гендерну політику, європейську та євроатлантичну інтеграцію. Проходження вище зазначеного навчального курсу є безкоштовним. Ліміт слухачів від однієї організації не повинен перевищувати 2 особи.

По закінченню навчання кожен слухач пройде атестацію знань та за її результатами отримає сертифікат державного зразку про прослуханий курс.

Контакти для реєстрації:

тел. (044) 234 35 52; e-mail: secretar@utrpi.org.ua

Підписуйтесь на нас!