• Локація вул. Б. Хмельницького, 46, м. Київ, 01030, Україна
  • Номер телефону (044) 234 3552

Щодо можливості впровадження в Україні “шведської моделі” боротьби з проституцієюСьогодні беремо участь у прес-конференції на тему: «Досвід Швеції з питань протидії торгівлі людьми та сексуальній експлуатації» за участю Посла Королівства Швеції з особливих доручень у сфері боротьби з торгівлею людьми Пер-Андерса Сунессона та Посла Швеції в Україні Мартіна Хаґстрьома, а також народної депутатки Ірини Суслової в прес-центрі інформаційної агенції Укрінформ (м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16).
Організаторами заходу є Укртелерадіопресінститут, Держкомтелерадіо, ВГО “Центр – Розвиток демократії”.


Учасники конференці поінформують ЗМІ та громадськість про результати зустрічі з українськими політиками, управлінцями, представниками громадського сектору щодо можливості впровадження в Україні “шведської моделі боротьби з проституцією”.
Нагадаємо, що її суть полягає в криміналізації діяльності сутенерів та споживачів проституції з одночасним скасуванням кримінальної та адміністративної відповідальності самих проституйованих осіб. Це кардинально зміщує фокус уваги держави й суспільства на покупців, що уможливлює дієве скорочення попиту, який і створює підґрунтя для сексуальної експлуатації жінок, дівчат і хлопчиків з вразливих категорій населення. Європарламент рекомендує шведську модель як концепцію боротьби із сексуальною експлуатацією, проституцією та торгівлею людьми.

Підписуйтесь на нас!