• Локація вул. Б. Хмельницького, 46, м. Київ, 01054, Україна
  • Номер телефону +38 (044) 234 4186

Курс: “Авторське кіно і ТБ”

АВТОРСЬКЕ КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ

Михайло ЛЕБЕДЄВ, майстер курсу “Авторське кіно і ТБ”. Досвідчений режисер, оператор, драматург. Заслужений працівник культури України, член Спілки кінематографістів України, член Європейської Гільдії кінооператорів «IMAGO».

авторське кіно

Курс: “Авторське кіно і ТБ”Напрям: художній (ігровий) кінематограф і телебаченняКурс навчання триває 18 місяцівФорма навчання: вечірняКількість занять на тиждень: 3 (з них: теорії – 8 годин, практики – 8 годин)Загалом годин занять на тиждень: 16МЕТА КУРСУ: підготовка і випуск фахівця широкого профілю в галузі кіно і телебачення, який упевнено володіє професіями сценариста, режисера і оператора кіно і ТБ. Такий фахівець буде здатний самостійно, або, формуючи вкрай невеликі за чисельністю знімальні групи, реалізувати свої авторські проекти від задуму до демонстрації екранної роботи найвищої технічної якості.

Опубліковано Укртелерадіопресінститут Понеділок, 8 квітня 2019 р.

Напрям: художній (ігровий) кінематограф і телебачення

Курс навчання триває 18 місяців

Форма навчання: вечірня

Кількість занять на тиждень: 3

МЕТА КУРСУ: підготовка і випуск фахівця широкого профілю в галузі кіно і телебачення, який упевнено володіє професіями сценариста, режисера і оператора кіно і ТБ. Такий фахівець буде здатний самостійно, або, формуючи невеликі за чисельністю знімальні групи, реалізувати свої авторські проекти від задуму до демонстрації екранної роботи найвищої технічної якості.

Після завершення навчання випускники курсу «Авторське кіно і ТБ» одержать Сертифікати державного зразка.

Також буде надано пакет необхідних документів (літературний і режисерський сценарії, сторіборд, акторські проби та інше) для гарантованої участі в творчому конкурсі (пітчингу) ДЕРЖКІНО.

Укртелерадіопресінститут просуватиме кращі дипломні проекти випускників до участі в творчому конкурсі (пітчингу) для запуску у виробництво короткометражного ігрового фільму, а також допомогу в подальшій участі в рамках вітчизняних кінофестивалів.

Кіноосвітлення

Курс авторського кіно і ТБ. Практичне навчання с кіноосвітлення. В кінці першого семестру слухачі проходять навчання з дісциплини "професійне кіноосвітлення".

Опубліковано Укртелерадіопресінститут Четвер, 20 лютого 2020 р.

Курс авторського кіно і ТБ. Практичне навчання с кіноосвітлення. В кінці першого семестру слухачі проходять навчання з дісциплини “професійне кіноосвітлення”.

МАЙСТЕР-КЛАС ХУДОЖНИКА-ГРИМЕРА АЛЛИ ЧУРІ

#УКРТЕЛЕРАДІОПРЕСІНСТИТУТ оголошує додатковий набір на курс “Авторське кіно і ТБ”.

Опубліковано Укртелерадіопресінститут Понеділок, 29 липня 2019 р.

Базові дисципліни першого і другого семестрів:

СЦЕНАРНА МАЙСТЕРНІСТЬ

ХУДОЖНЯ ФОТОГРАФІЯ і МАЙСТЕРНІСТЬ ОПЕРАТОРА КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ

Основні предмети першого курсу:

Сценарна майстерність, художня фотографія, композиція кадру, образотворче мистецтво, майстерність оператора-постановника в кіно і на ТБ, знімальна техніка та оптика, кіноосвітлення, експонометрія, допоміжне обладнання, практична фото/відеозйомка, теорія і практика монтажу.

Акторська майстерність

Курс авторського кіно і ТБ. Практичні роботи з дисципліни "Акторська майстерність. Мета – за власним сценарієм зняти фільм одним кадром.

Опубліковано Укртелерадіопресінститут Четвер, 20 лютого 2020 р.

Курс авторського кіно і ТБ. Практичні роботи з дисципліни “Акторська майстерність. Мета – за власним сценарієм зняти фільм одним кадром.

УВАГА! Курс “АВТОРСЬКЕ КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ” орієнтований на постановочне (ігрове) кіно і телевиробництво. Крім деяких дисциплін, які викладаються в перший рік навчання, курс не відображає інтересів іміджмейкерів і відеографів (корпоративи, весілля, документальне кіно і ТБ). Слухачі продовжують навчання (третій і четвертий семестри), склавши на конкурсній основі іспити.

Другий курс – підвищеної складності.

Профільні дисципліни третього і четвертого семестрів: кінодраматургія, майстерність режисера постановника, звукорежисура, комбіноване зображення, комп’ютерна анімація і візуальні ефекти (VFX).

Курс: "Авторське кіно"

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!Курс: "Авторське кіно" #Укртелерадіопресінститут

Опубліковано Укртелерадіопресінститут Понеділок, 29 липня 2019 р.

Основні предмети другого курсу:

Майстерність режисера, акторська майстерність, майстерність звукорежисера, основи продюсування, основи анімації, комбіновані зйомки та VFX, монтаж, пост-обробка.

Після завершення навчання та захисту дипломної роботи слухачі курсу отримують відповідний сертифікат державного зразка.

 ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАНЯТЬ НА ТИЖНІ:

  1. Майстерність” викладається один день на тиждень (понеділок, 4 лекційних години щотижня протягом усього навчального року). За курсом закріплений персональний монтажний ноутбук + 32 “монітор/телевізор (USB/HDMI).
  2. Індивідуальні та практичні заняття слухачів з майстром курсу (середа, 4 лекційних години щотижня протягом усього навчального року). На заняттях здійснюється: розбір сценаріїв і сценарних заявок, консультації слухачів, перегляди та аналіз відзнятого робочого матеріалу, результати чорнового монтажу, технічні репетиції.
  3. Один день на тиждень вузькими спеціалістами викладаються додаткові дисципліни (4 години протягом року).
  4. ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ

У перший тиждень занять слухачі отримують необхідну технічну літературу в цифровому вигляді і списки рекомендованих кіно/відеофільмів та програм для індивідуальних занять.

 

Підписуйтесь на нас!