• Локація вул. Б. Хмельницького, 46, м. Київ, 01030, Україна
  • Номер телефону (044) 234 3552

Консультація для ЗМІ з питань Жінок, Миру та Безпеки “Від національної стратегії до локальних дій”18 лютого 2019 року в приміщенні Української національної інформаційної агенції «УКРІНФОРМ» (за адресою: вул. Б. Хмельницького, 8/16, Київ) відбудеться Консультація для ЗМІ з питань Жінок, Миру та Безпеки “Від національної стратегії до локальних дій”.

Захід організовано Глобальною мережею жінок миротворок, ВГО «Центр – Розвиток демократії» за підтримки Укртелерадіопресінституту, Держкомтелерадіо та  ГО “ЦЕНТР РОЗВИТКУ” “МЕДІАФОРУМ”, він є частиною проекту «Посилення голосів жінок, покращення місцевих та національних партнерств: посилення та впровадження резолюцій РБ ООН 1325 у Колумбії, Демократичній Республіці Конго, Іраку, Нігерії та Україні», котрий підтримує Міністерство Міжнародних Справ Канади (Програма Операцій Миру та Стабілізації).

Завдання консультації:
– Розглянути внесок журналістів у висвітлення Резолюції Радбезу ООН 1325 в Україні;
– Оглянути можливості ЗМІ у просуванні порядку денного «Жінки. Мир. Безпека» та оцінити вплив/зміни з часу першого семінару для ЗМІ у грудні 2017 року;
– Обговорити роль ЗМІ в усуненні негативних стереотипів та подолання нових викликів, з якими стикаються ЗМІ в Україні;
– Презентувати національну медіа-стратегію і розробити конкретні плани для залучення ЗМІ на місцевому рівні;

До участі в заході запрошені представники\ці ЗМІ та журналістські організації. Просимо журналістів\ок та представників/ць ЗМІ, які зацікавлені взяти участь у заході зробити огляд матеріалів, які публікувались за темою «Жінки. Мир. Безпека» протягом останнього року в їхній області.

Організатори заходу покривають витрати на проїзд і забезпечують проживання (одну добу) і харчування учасників в Києві. Витрати на проїзд відшкодовуються у межах вартості потягу купе (не вище 2 класу Інтерсіті). Відшкодування транспортних витрат відбувається за наявності квитків в обидві сторони проїзду.

Будемо вдячні за підтвердження участі.
Контактна особа – Тетяна Микита, 063 584 96 94,
e-mail: st.tatiana.st@gmail.com

Підписуйтесь на нас!