Course “Indie Cinema and TV”

Курс АВТОРСЬКЕ КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ

Михайло ЛЄБЄДЄВ, майстер курсу “Авторське кіно і ТБ”. Досвідчений режисер, оператор, драматург. Заслужений  працівник культури України, член Спілки кінематографістів України, член Європейської Гільдії кінооператорів «IMAGO».

Напрямок: художній (ігровий) кінематограф і телебачення.

Курс навчання  триває 18 місяців

Форма навчання: вечірня

Кількість занять на тиждень: 3 (з них: теорії – 8 годин, практики –  8 годин)

Загалом годин занять на тиждень: 16

МЕТА КУРСУ: підготовка і випуск фахівця широкого профілю в галузі кіно і телебачення, який упевнено володіє професіями сценариста, режисера і оператора кіно і ТБ. Такий фахівець буде здатний самостійно, або, формуючи вкрай невеликі за чисельністю знімальні групи, реалізувати свої авторські проекти від задуму до демонстрації екранної роботи найвищої технічної якості.

НА КОГО РОЗРАХОВАНИЙ КУРС «АВТОРСЬКЕ КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ»?

На перший курс (дев’ять місяців) приймаються всі бажаючі прослухати лекції та провести великий обсяг практичних занять зі сценарної майстерності, художньої фотографії та майстерності оператора – постановника. Це – профілюючі дисципліни першого і другого семестрів. По завершенню першого курсу слухачі отримують сертифікат нового зразка.

При вступі вкрай бажані початкові знання з фотографії та основ відеозйомки.

Базові дисципліни першого і другого семестрів:

СЦЕНАРНА МАЙСТЕРНІСТЬ

ХУДОЖНЯ ФОТОГРАФІЯ і МАЙСТЕРНІСТЬ ОПЕРАТОРА КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ

Основні предмети першого курсу:

Сценарна майстерність, художня фотографія, композиція кадру, образотворче мистецтво, майстерність оператора-постановника в кіно і на ТБ, знімальна техніка та оптика, кіноосвітлення, експонометрія, допоміжне обладнання, практична фото/відеозйомка, теорія і практика монтажу.

УВАГА! Курс АВТОРСЬКЕ КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ орієнтований на постановочне (ігрове) кіно і телевиробництво. Крім деяких дисциплін, які викладаються в перший рік навчання, курс не відображає інтересів іміджмейкерів і відеографів (корпоративи, весілля, документальне кіно і ТБ). Слухачі продовжують навчання (третій і четвертий семестри), склавши на конкурсній основі іспити.

Другий курс – підвищеної складності.

Профілюючі дисципліни третього і четвертого семестрів: кінодраматургія, майстерність режисера постановника, звукорежисура, комбіноване зображення, комп’ютерна анімація і візуальні ефекти (VFX).

Основні предмети другого курсу:

 Майстерність режисера, акторська майстерність, майстерність звукорежисера, основи продюсування, основи анімації, комбіновані зйомки та VFX, монтаж, пост-обробка.

По завершенню навчання та захисту дипломної роботи слухачі курсу отримують відповідний сертифікат.

 ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАНЯТЬ НА ТИЖНІ:

  1. Майстерність” викладається один день на тиждень (понеділок, 4 лекційних години щотижня протягом усього навчального року). За курсом закріплений персональний монтажний ноутбук + 32 “монітор/телевізор (USB/HDMI).
  2. Індивідуальні та практичні заняття студентів з майстром курсу (середа, 4 лекційних години щотижня протягом усього навчального року). На заняттях здійснюється: розбір сценаріїв і сценарних заявок, консультації студентів, перегляди та аналіз відзнятого робочого матеріалу, результати чорнового монтажу, технічні репетиції.
  3. Один день на тиждень вузькими спеціалістами викладаються додаткові дисципліни (4 години протягом року).
  4. ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ

У перший тиждень занять студенти отримують необхідну технічну літературу в цифровому вигляді і списки рекомендованих кіно/відеофільмів та програм для індивідуальних занять.

Зареєструватись на курс:«Авторське кіно і ТБ» Ви можете  тут:

Sign up for us!