• Локація вул. Б. Хмельницького, 46, м. Київ, 01030, Україна
  • Номер телефону (044) 234 3552

Укртелерадіопресінститут прийняв участь у ХІХ Міжнародному тижні НАТО в Києві1-5 квітня 2019 року  відбувся  ХІХ Міжнародний тиждень НАТО в Києві, організаторами якого,  вже традиційно стали Оборонний коледж НАТО в Римі  у тісній співпраці  з Школою  НАТО  (м. Обераммергау)  і  Національним університетом оборони України  імені Івана Черняхівського.     

Важливою для НАТО і України темою  цьогорічного тижню є «НАТО  після Брюссельського саміту та виклики ХХІ століття». Саме в ці дні відзначається 70 річчя Альянсу, що додає актуальності питанням,  які обговорюється і має  сприяти більш поглибленому розумінню діяльності Альянсу та підходів до освіти на стратегічному рівні.

Учасниками заходу стали студенти, старші офіцери, цивільні представники університету, представники зацікавлених установ, оборонних структур, дипломати, журналісти. Від Укртелерадіопресінституту участь в заходах семінару (і отримав відповідний сертифікат) завідувач відділом Кокошинський Олег Аркадійович. Серед актуальних питань, які обговорювалися стали: «Майбутнє НАТО:внутрішня згуртованість  Альянсу», «Сучасні відносини НАТО з Росією», Російська гібридна війна – як нова форма асиметричного конфлікту», «Енергетичні відносини між Європою і Росією: наслідки для України», «Стратегічні комунікації та інформаційні операції», « Система реагування на кризи  в НАТО», Процес оперативного планування. Стандарти  НАТО – оцінка бойової готовності , вивчення досвіду та шляхи втілення» тощо. Ці та інші питання в подальшому уточнювалися під час занять у робочих групах (комітетах), кожен з учасників отримав курс лекцій, презентованих протягом Тижня,   а також інформаційні матеріали, які доступні в  електронному форматі.   

 Проведення щорічного Міжнародного тижня свідчить про  підтримку НАТО  військової світи і є,  особливо важливою, за умов де-факто агресії, яку з 2014 року здійснює Росія і відновленого процесу євроатлантичної інтеграції  України. . 

Підписуйтесь на нас!