• Локація вул. Б. Хмельницького, 46, м. Київ, 01030, Україна
  • Номер телефону (044) 234 3552

Семінар в м. Краматорськ на тему: “АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МІННОЇ БЕЗПЕКИ ТА ГУМАНІТАРНОГО РОЗМІНУВАННЯ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ”11 жовтня в м. Краматорськ Укртелерадіопресінститут  провів семінар для працівників Донецьких та Луганських ЗМІ за участю представників державних органів, громадських діячів та активістів на тему «Актуальні питання забезпечення мінної безпеки та гуманітарного розмінування на території України». Семінар відбувся в рамках реалізації заходів щодо ефективного виконання Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018—2021 роки, схваленої Урядом, та реалізації Концепції  вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки.

Заступник директора ПрАТ «Трансімпекс» – Олексій Поляков розповів про  взаємодію місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з суб’єктами протимінної діяльності в Україні.

Представники організації The HALO Trust в Україні: Богдан Глуховатий, Ася Болотова, Марина Лантух, Ольга Кисловська ознайомили слухачів з поняттям гуманітарного розмінування, основними компонентами протимінної діяльності та впливом мін і ВПВ на життя цивільного населення підконтрольних територій Донецької і Луганської областей.

Аля Сівер та Анастасія Задран (Данська Група з розмінування (DDG) інформували відвідувачів семінару  про гуманітарну протимінну діяльність в Україні.

Міжрегіональний тренер з першої допомоги Міжнародної організації Червоного Хреста в Україні – Шило Олена – провела тренінг для учасників семінару з надання першої медичної допомоги постраждалим під час випадків, пов’язаних з підривом боєприпасів.

Лелюк Олександр – начальник інженерної служби 81 ОАмБр – поділився досвідом щодо профілактики мінної загрози.

Семінар відбувся за підтримки ГО «Антикризовий медіа-центр» та Державного комітету телебачення і радіомовлення, ПрАТ «Трансімпекс», інженерної служби 81 ОАмБр, організації The HALO Trust в Україні, Данської Групи з розмінування (DDG) та Міжнародної організації Червоного Хреста в Україні.

 

Підписуйтесь на нас!